$Abbildung zu Los 146$
 10 Cents

 Auktion 149, Los 146

Malaysia-Straits Settlements, Victoria 1837-1901

10 Cents 1879 H. K.M. 11. In US Plastic-Holder PCGS MS63.

Schöne Patina. Fast Stempelglanz