$Abbildung zu Los 254$
 50 Cents

 Auktion 129, Los 254

Malaysia-Straits Settlements, Georg V. 1910-1936

50 Cents 1921. K.M. 35.1. In US Plastic-Holder NGC MS63.

Schöne Patina. Fast Stempelglanz