$Abbildung zu Los 207$
 Cu 1/2 Cent

 Auktion 139, Los 207

Malaysia-Straits Settlements, Victoria 1837-1901

Cu 1/2 Cent 1845. WW on Truncation. K.M. 2. In US Plastic-Holder PCGS MS63.

Vorzüglich - Stempelglanz