$Abbildung zu Los 95$
 10 Cents

 Auktion 139, Los 95

China Hongkong, Victoria 1837-1901

10 Cents 1898. K.M. 6.3. In US Plastic-Holder MS63.

Schöne Patina. Fast Stempelglanz