$Abbildung zu Los 262$
 Yen

 Auktion 114, Los 262

Japan, Mutsuhito 1867-1912

Yen 1895. K.M. A25.3. In US Plastic-Holder PCGS MS63.

Schöne Patina. Fast Stempelglanz