$Abbildung zu Los 1508$
 2 Mark

 Auktion 123, Los 1508

Schaumburg-Lippe, Georg 1893-1911

2 Mark 1904 A. Jaeger 164. In US Plastic-Holder PCGS MS65.

Schöne Patina. Fast Stempelglanz