$Abbildung zu Los 252$
 50 Francs

 Auktion 129, Los 252

Luxemburg, Charlotte 1919-1964

50 Francs 1946. K.M. 48. In US Plastic-Holder PCGS MS66.

Schöne Patina. Stempelglanz