$Abbildung zu Los 147$
 Dollar

 Auktion 149, Los 147

Malaysia-Straits Settlements, Edward VII. 1901-1910

Dollar 1903. Incuse Mintmark. K.M. 33. In US Plastic-Holder NGC MS62.

Vorzüglich - Stempelglanz